ČP Brno 5-6.5

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Druhé kolo českého poháru MTB nás zavedlo do Brna. Slunečné počasí a dlouhodobé sucho připravilo závodníkům pěkně prašný okruh a hlavně při startech na škvárovém okruhu měli diváci problém rozpoznat své borce natož barvu dresů! Zatímco na startu usedal prach tak borci už makali první kopec v lesíku. Sobotní  závody začala krásným třetím místem v kategorii nejmladších Agátka Rubešová a ta  tak dokonale nahradila bráchu Dana, kterého nepustilo na start zranění z Prahy! Další mladí bikeři  5-6 let kluci  a 9-10let kluci tedy Adrian a Ríša  Poláškovi dojeli na velmi pěkných místech. Adrian 6 místo a Ríša své asi oblíbené 32 místo, stejné jak v Praze. Kategorii starších žaček profičela Niki Joannidu na 11 místě a desítka jí utekla jen těsně! Starší žáci  v opět nejpočetnějším pelotonu vyrazili na trať a zbyl po nich jen dým. Závod byl hodně rychlý a nejlíp z našich se vedlo Ondrovi Poláškovi, který napodobil Adama v Praze a s 90 se probojoval na body! Kluci dojeli krásně za sebou Adam Štěpánek 36, Ondra 37 a Šimon Tabara 38! V neděli  se  Tom Letovský umístil na 16 místě mezi Experty. Mezi kadety si odbyl premiéru v MTB poháru a doslova pekelný závod Kvído Klawe a dojel 63. Nejlepší nedělní výsledek zajela Míša Bojková a mezi juniorkami skončila na 8 místě!  Bruno po defektu dojel na 39 místě a Sofie  po technických problémech nedojela!  Gratulace k výsledkům a mnoho úspěchů  do dalších závodů! zdravím D.Š.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.